Пт. Чер 21st, 2024

Екс-заступника мера Києва Володмира Бондаренка не каратимуть за фейковий диплом

Прокурор просив суд звільнити Бондаренка від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності притягнення його до кримінальної відповідальності.

Шевченківський райсуд Києва звільнив екс-заступника мера Києва Віталія Кличка Володимира Бондаренка від кримінальної відповідальності за використання підробленого диплома про освіту. Про це із посиланням на рішення суду від 28 грудня 2017 року повідомляє видання “Українська правда”.

Згідно з матеріалами суду, Бондаренко повідомив невстановленій слідством особі свої анкетні дані, за якими на його ім’я і було виготовлено підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка. В листопаді 2011 року Бондаренко ввів в оману приватного нотаріуса, який  засвідчив вірність з оригіналом фотокопії підробленого диплому.

Слідство встановило, що Бондаренко “умисними діями сприяв підробці офіційного документа” і вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 5 ст. 27 (пособництво у вчиненні злочину – ред.), ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) ККУ.

Попри це прокурор просив суд звільнити Бондаренка від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності притягнення його до кримінальної відповідальності. Шевченківський райсуд із прокурором погодився.

“Клопотання прокурора про звільнення від кримінальної відповідальності Особа_1 (Бондаренка – ред.) у зв’язку із закінченням строків давності – задовольнити. Кримінальне провадження № 12017100000000483 від 14 квітня 2017 року – закрити”, – йдеться в ухвалі суду.

Ухвалу можна було оскаржити упродовж 7 днів з дня її оголошення. Наразі цей термін вже сплив.

 

Нагадаємо, 31 серпня 2017 року прокуратура оголосила Бондаренку підозру за фактом використання завідомо підробленого документу. Того ж дня міський голова Києва Віталій Кличко Володимира Бондаренка з посади керівника апарату КМДА. Згодом Бондаренко заявив, що сам пішов з посади і що за свої вчинки готовий нести відповідальність.Related Post