Генеральна прокуратура України подала до суду нове клопотання про обрання запобіжного заходу активісту Євромайдану Івану Бубенчику.

Про це заявив його адвокат Ігор Коржук, пише “Українська правда”.

“Із цим клопотанням я наразі не ознайомлений, але ознайомлюсь найближчим часом. Його розгляд призначений на 24 квітня у Печерському райсуді Києва”, – сказав він, зауваживши, що клопотання було внесене прокурорами нещодавно.

На думку Коржука, прокуратура не буде просити про призначення запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для Бубенчика, але точної інформації він не має.

Також він зазначив, що після вручення нової підозри його підзахисному жодні слідчі дії не проводилися.

Нагадаємо, 3 квітня Бубенчика затримали і вручили підозру, доправивши чоловіка до Києва для обрання запобіжного заходу. Народні депутати Володимир Парасюк і Семен Семенченко заявили, що готові взяти Бубенчика на поруки. Згодом суддя Печерського райсуду ухвалив рішення перенести засідання на ранок 4 квітня, а генпрокурор Юрій Луценко вирішив замінити прокурорів у справі Бубенчика.

5 квітня нова група прокурорів на чолі із заступницею глави ГПУ Анжелою Стрижевською відкликала клопотання про обрання запобіжного заходу через “недостатню обґрунтованість” підозри. Суддя задовольнив клопотання прокуратури. Того ж дня Бубенчику вручили нову підозру і відпустили додому.

Наразі чоловіка підозрюють у посяганні на життя правоохоронця та незаконному поводженні зі зброєю та бойовими припасами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/117570-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/117570-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаСуспільствоактивіст,ГЕНПРОКУРАТУРА,Євромайдан,запобіжний захід,Іван Бубенчик,клопотанняГенеральна прокуратура України подала до суду нове клопотання про обрання запобіжного заходу активісту Євромайдану Івану Бубенчику. Про це заявив його адвокат Ігор Коржук, пише 'Українська правда'. 'Із цим клопотанням я наразі не ознайомлений, але ознайомлюсь найближчим часом. Його розгляд призначений на 24 квітня у Печерському райсуді Києва', - сказав він, зауваживши,...| Київської області та України | Kiev Time