Народний Депутат України Ігор Молоток  приїхав до мешканців  Хмелівської громади, щоб вирішити проблеми які турбують населення .

Про низку проблем, які турбують Хмелівську сільську громаду Нардеп  написав на своєму офіційному сайті:

Як і по всій Сумщини є проблема з «перегрузами» на дорогах. Вантажівки руйнують асфальт, там де він ще залишився. Вже на початку наступного тижня домовились про чергування вагового комплексу із залученням місцевих мешканців.

Також Ігор Молоток зазначив велику проблему для населення – це відсутність аптечних пунктів :

Ще одна проблема сіл – відсутність аптечних пунктів. Людям треба їхати до Ромнів, щоби придбати найпростіші ліки. Знаю, що вирішити це питання не просто, зіткнувся з цим у рідній Шостці, але все ж таки вихід є і будемо шукати можливості. У роменському мікрорайоні, якій називають «Молокозавод», бо розташований поруч з підприємством також є проблеми з аптеками, відділеннями поштового зв’язку, освітленням, дорогами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Igor-Molotok-zustrivsya-z-meshkantsyamy-selyshh-Sumshhyny-dlya-vyrishennya-bagatoh-problem.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/09/Igor-Molotok-zustrivsya-z-meshkantsyamy-selyshh-Sumshhyny-dlya-vyrishennya-bagatoh-problem-150x150.jpgKievTime-HistoryВладаІгор Молоток,Сумська область,Сумщина,Хмелівська громадаНародний Депутат України Ігор Молоток  приїхав до мешканців  Хмелівської громади, щоб вирішити проблеми які турбують населення . Про низку проблем, які турбують Хмелівську сільську громаду Нардеп  написав на своєму офіційному сайті: Як і по всій Сумщини є проблема з «перегрузами» на дорогах. Вантажівки руйнують асфальт, там де він ще залишився. Вже...| Київської області та України | Kiev Time