“Вітаю конотопців з Днем міста! Конотоп має багату і славну історію, давні традиції і сильний характер

Щиро вітаю конотопців з Днем міста! Конотоп має багату і славну історію, давні традиції і сильний характер.” – написав в своєму блозі Ігор Молоток.

“Доля міста непроста, воно пережило багато втрат, але конотопці довели, що незламний козацький дух – ніколи не побороти!

Конотопу є чим пишатись, і найголовніше – це люди, які щиро люблять рідне місто і наполегливо працюють над тим, щоби воно жило і розвивалось.

Від щирого серця бажаю конотопцям здоров’я, добробуту, родинного затишку, успіхів в усіх справах і починаннях!

Нехай небо над Конотопом завжди буде мирним, а у громаді панує взаєморозуміння і злагода!

Зі святом!”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/09/Igor-Molotok-pryvitav-meshkantsiv-Konotopa-z-dnem-mista.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/09/Igor-Molotok-pryvitav-meshkantsiv-Konotopa-z-dnem-mista-150x150.jpgadminВладаПодіїПроисшествияСуспільствоИгорь Молоток,Ігор Молоток,Конотоп'Вітаю конотопців з Днем міста! Конотоп має багату і славну історію, давні традиції і сильний характер Щиро вітаю конотопців з Днем міста! Конотоп має багату і славну історію, давні традиції і сильний характер.' - написав в своєму блозі Ігор Молоток. 'Доля міста непроста, воно пережило багато втрат, але конотопці довели, що...| Київської області та України | Kiev Time