2 березня у приміщенні Білоцерківської міської ради складали письмові іспити кандидати на заміщення 7-ми посад.

  1. Спеціаліст 1-ї категорії відділу виплати соціальних допомог Управління соцзахисту населення Білоцерківської міськради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною.
  1. Спеціаліст 1-ї категорії відділу по роботі з фізичними та юридичними особами щодо призначення і виплати компенсацій та окремих видів допомог Управління соцзахисту населення.
  1. Спеціаліст 1-ї категорії відділу ведення реєстру територіальної громади Управління адміністративних послуг Білоцерківської міськради.
  1. Адміністратор адміністративного відділу Управління адміністративних послуг Білоцерківської міськради.
  1. Адміністратор адміністративного відділу Управління адміністративних послуг міської ради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
  1. Начальник Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міськради.
  1. Заступник начальника відділу з питань сімейної та молодіжної політики Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міськради.

Це перший етап відбору претендентів. Заключною частиною відбору буде співбесіда.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/hqdefault-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/hqdefault-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,іспит,міськрада2 березня у приміщенні Білоцерківської міської ради складали письмові іспити кандидати на заміщення 7-ми посад. Спеціаліст 1-ї категорії відділу виплати соціальних допомог Управління соцзахисту населення Білоцерківської міськради на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною. Спеціаліст 1-ї категорії відділу по роботі з фізичними та юридичними особами щодо...| Київської області та України | Kiev Time