Дарницький міст – єдиний у Києві, який не працює на повну потужність.

Комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування звернеться до Кабінету міністрів щодо завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній.
Про це повідомляє сайт Київради.

“Йдеться про автомобільний з’їзд на вулиці Дніпровська набережна із залізнично-автомобільного мостового переходу на залізничній ділянці Київ-Московський – Дарниця. Спорудження об’єкта розпочато в 2004 році. Повний запуск відбувся у серпні 2011 року”, – йдеться у повідомленні.

На лівому березі досі не завершене будівництво з’їзду на набережну з мосту, що це створює багато незручностей для киян, а також становить небезпеку дорожньому руху. Завершення будівництва прискорить рух в усіх напрямках, а також зменшить навантаження на існуючі мости – Патона і Південний.

За словами співавтора звернення, депутата Київради Олексія Окопного, Дарницький міст – єдиний у Києві, який не працює на повну потужність, хоча функціонує уже 7 років. Таким чином, добудова з’їзду на Дніпровську набережну і запроектованих заїздів перетворить міст на повноцінну автомагістраль для мешканців лівого берега.

До Кабміну планують направити звернення з проханням при внесенні змін до Держбюджету на 2018 рік передбачити кошти для завершення будівництва автомобільної розв’язки з Дніпровською набережною. Документ мають ухвалити на одному з пленарних засідань КМР.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київський метрополітен оголосив тендер на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/b821757-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/b821757-1-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільствоДарницький міст,Держбюджет 2018,Дніпровська набережна,Кабмін,КиїврадаДарницький міст - єдиний у Києві, який не працює на повну потужність. Комісія Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування звернеться до Кабінету міністрів щодо завершення будівництва розв’язки на Дніпровській набережній. Про це повідомляє сайт Київради. 'Йдеться про автомобільний з’їзд на вулиці Дніпровська набережна із залізнично-автомобільного мостового переходу на залізничній ділянці...| Київської області та України | Kiev Time