Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті пам’ятника Герою Мирославу Мислі, який загинув на Луганщині в 2016 році. Пам’ятник відкрили на вул. Смоленській неподалік метро Шулявська в Києві.

Кличко зауважив, що українці мають пам’ятати відвагу Мирослава та тисяч інших хлопців, які поклали свої життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

“Сьогодні ми зібрались, щоб вшанувати пам‘ять Мирослава Мисли, а також тих наших хлопців, які в перші дні російської агресії проти нашої країни пішли добровольцями захищати Україну, – сказав Кличко. – Мирославу було лише 24 роки. Молода людина. За фахом історик. Міг би викладати, навчати дітей. Сьогодні його з нами немає, але він назавжди залишиться в наших серцях і житиме, поки ми будемо пам’ятати про нього, про наших героїв”,- відзначив мер столиці.

Кличко підкреслив, що найкращим вшануванням пам‘яті українських героїв та відповіддю ворогам і аргументом для друзів України буде демонстрація успіху нашої держави.

«Успіх – це і сильний Київ, і сильні міста, містечка країни, гідна заробітна платня, робота, високі соціальні стандарти”, – додав мер.

Мирослав Мисла був істориком за фахом. З перших днів війни вирушив на Схід добровольцем захищати Україну. Спочатку у складі батальйону МВС особливого призначення «Січ», згодом служив у Збройних силах України в штурмовій роті «Карпатська Січ». Загинув у віці 24 роки 2 жовтня 2016 року поблизу села Кримське Луганської області від множинних вогнепальних поранень під час мінометного обстрілу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Klychko-vzyav-uchast-u-vidkrytti-pam-yatnyka-Geroyu-Myroslavu-Mysli.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Klychko-vzyav-uchast-u-vidkrytti-pam-yatnyka-Geroyu-Myroslavu-Mysli-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоВіталій Кличко,Мирослав Мисла,пам’ятник героюМер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті пам’ятника Герою Мирославу Мислі, який загинув на Луганщині в 2016 році. Пам’ятник відкрили на вул. Смоленській неподалік метро Шулявська в Києві. Кличко зауважив, що українці мають пам’ятати відвагу Мирослава та тисяч інших хлопців, які поклали свої життя у боротьбі за незалежність і...| Київської області та України | Kiev Time