Солом’янський район Києва, зокрема, в 2017 році є лідером за надходженнями до бюджету.

За оцінкою КМДА Солом’янський район Києва став лідером в рейтингу десяти районів Києва за 2017 рік. Про це повідомив голова Солом’янської райдержадміністрації Максим Шкуро.

Зокрема, оцінювалися такі показники, як виконання звернень з питань житлово-комунального господарства, благоустрій, створення ОСББ, якість надання адміністративних послуг, надходження до бюджету та наявність заборгованості по виплаті заробітної плати.

За словами голови Солом’янської РДА Максима Шкуро, в 2017 році було відремонтовано понад п’ятсот будинків із тисячі, у більшій половині житлових будинків вікна замінено на металопластикові, за бюджетні кошти відремонтовано 66 шкіл і дитячих садків, на на бюджетних закладах встановили перші сонячні панелі. Також планується підключенні будинків приватного сектору до каналізації та ремонт поліклінік на вулицях Гарматній та Солом’янській.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/164092.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/164092-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСолом`янський районКМДА,Солом'янська РДАСолом'янський район Києва, зокрема, в 2017 році є лідером за надходженнями до бюджету. За оцінкою КМДА Солом'янський район Києва став лідером в рейтингу десяти районів Києва за 2017 рік. Про це повідомив голова Солом'янської райдержадміністрації Максим Шкуро. Зокрема, оцінювалися такі показники, як виконання звернень з питань житлово-комунального господарства, благоустрій, створення ОСББ,...| Київської області та України | Kiev Time