Сьогодні, 9 липня 2018 року, комунальне підприємство «Київтеплоенерго» стало повноправним членом Оптового ринку електроенергії України. Таке рішення було одностайно прийнято під час засідання Ради ОРЕ. Про це повідомляє сайт КМДА.

Членство в ОРЕ дозволить КП «Київтеплоенерго» виробляти та продавати електроенергію на оптовому ринку електричної енергії відповідно до чинного законодавства.

Нагадаємо, що із 1 серпня 2018 року в управління КП «Київтеплоенерго» переходять столичні ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, які виробляють не лише теплову, а й електричну енергію. Слід зазначити, що ТЕЦ-5 є однією із найпотужніших теплоелектроцентралей в Україні, а ТЕЦ-6 – наймолодшою.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Komunalne-pidpryyemstvo-Kyyivteploenergo-stalo-chlenom-Optovogo-rynku-elektroenergiyi-Ukrayiny.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/Komunalne-pidpryyemstvo-Kyyivteploenergo-stalo-chlenom-Optovogo-rynku-elektroenergiyi-Ukrayiny-150x150.jpgKievTimeВладаЕкономікаПодіїелектроенергія,КиївтеплоенергоСьогодні, 9 липня 2018 року, комунальне підприємство «Київтеплоенерго» стало повноправним членом Оптового ринку електроенергії України. Таке рішення було одностайно прийнято під час засідання Ради ОРЕ. Про це повідомляє сайт КМДА. Членство в ОРЕ дозволить КП «Київтеплоенерго» виробляти та продавати електроенергію на оптовому ринку електричної енергії відповідно до чинного законодавства. Нагадаємо, що...| Київської області та України | Kiev Time