Пн. Тра 27th, 2024
Валерий Довженко Наталья Федорович Минсоц

18 грудня, в приміщенні “President Hotel” у місті Києві, відбулась зустріч координатора ОБСЄ Джеффрі Ерліха, виконавчого директора Next Op Джона Боерстлера та заступника Міністра Міністерства соціальної політики України Наталії Федорович з керівниками громадських організацій ветеранів з 15 областей країни. Близько 43 учасника бойових дій та волонтера зібрались в просторому залі конференц-холу, аби представники влади та іноземні гості змогли почути один одного та знайти вирішення наболілих питань.

На форумі піднімались багатогранні теми. На зустрічі обговорювались такі проблеми та питання, як: перешкоди для розвитку соціальних підприємств та програми допомоги учасників АТО; економічні потреби внутрішньо-переміщених осіб та співпраця між громадою та бізнесом.

Найбільшу увагу було приділено темі “Фінансування громадських об’єднань з державного та місцевих бюджетів”. Під час опрацювання цього кластера, були знайдено декілька індикаторів, завдяки яким, процесс отримання бюджетних коштів був позбавлений корупційних та непрозорих складових.

Наприкінці зустрічі, підводячи висновки з діяльності робочих груп, Заступника Міністра Наталія Федорович виступила з промовою:

“-Колеги, находячись в цьому залі, я отримую високу насолоду, просто перебуваючи тут. Ваша енергія та заповзятість у вирішенні питань, дає мені та нашим гостям з-за кордону, тверду впевненість, що наша Держава живе, дихаючи повною груддю. Навіть не дивлячись, майже на щоденний біль, який іде зі Сходу країни, ваши побратими мають вами пишатись! Захищаючи нас від підступного ворога, нехай наші воїни будуть впевнені, що тут, в тилу, є небайдужі, яким все це болить. І які б перешкоди нам не висувало б сьогодення, я впевнена – вони будуть подолані! Бо їх будуть вирішувати ті, які захистили нашу Україну в 2014. І які продовжують її захищати в 2017, але вже на барикадах внутрішнього фронту! Дякую вам, мої дорогі! Дякую за те, що ви є!”

На зустрічі Наталія Федорович запропонувала створити 6 робочих груп, які, після обговорення, винесли своє бачення проблем і свої варіанти їх вирішення. Зустріч пройшла та скінчилась у повному порозумінні учасників бойових дій та волонтерів з владою:

“В робочій групі ми знайшли засоби індикації при реалізації цих конкурсів.
А заступники міністрів теж люди! В свій час я пару раз зустрічався з Президентом України та Президентом Литви (пані @Dalja Gribauskaite ви обіцяли мені один “like”!), з керівником ДержСлужби та начальником відділу з МОЗ, але . Більш простого спілкування на рівних умовах з пані Федорович, я ще не бачив!”прокоментував зустріч ветеран АТО Валерий Довженко на своїй сторінці у соцмережі FacebookRelated Post