Міська влада робить все, щоб кожен київський парк відповідав європейському рівню та мав свою, особливу «родзинку». Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

Так, за словами мера, влітку в парку «Муромець» (колишній парк «Дружби народів»), планують відкрити пам’ятник богатиреві Іллі Муромцю. Як зазначив Віталій Кличко, у новому парку буде поєднаний і дух нашої доблесної старовини, і сучасність. Назву «Муромець» парк отримав не випадково, бо розташований в історичному місці, де у 12-13 століттях була територія сторожової застави та місце постійної дислокації київської дружини.

«Про такі легенди, як Ілля Муромець люди повинні знати, – сказав Кличко. – В нас є і сучасні богатирі – Василь Вірастюк, наприклад, який став прототипом для пам’ятника Муромцю. І вже незабаром я буду радий запросити всіх на відкриття цієї скульптури. Вона буде достатньо великою – 15 метрів заввишки», – заявив Віталій Кличко.

У облаштованому парку «Муромець» можна буде і відпочивати, і проводити різноманітні заходи – від екскурсій і виставок, лекцій і творчих зустрічей, до невеликих концертів і міських свят. За словами мера, цього року столична влада планує капітально оновити 10 великих парків у різних районах міста. Віталій Кличко підкреслив, що він постійно перевіряє, як тривають ремонтні роботи у визначених парках.

«На початку квітня ми інспектували хід робіт з облаштування другої черги парку «Наталка», що в Оболонському районі Києва. Не втомлююсь повторювати, що парк «Наталка» є золотим стандартом столичних парків. І наше завдання на цей рік – створити в кожному районі Києва парк європейського рівня, аби кияни не їхали відпочивати лише в парк «Наталка», – підкреслив мер столиці.

Також він розповів про інспекцію в парку «Перемога» в Дніпровському районі столиці. Там зараз тривають ремонтні роботи у рамках другої черги капітального ремонту і благоустрою. А після завершення цих робіт в облаштованому парку з`являться кілька тематичних зон: прогулянкова, спортивна, дитяча, зона тихого відпочинку. Віталій Кличко поділився своїми враженнями і від нового арт-об’єкту, який відкрили у Дніпровському районі. Назвали цю інсталяцію у вигляді серця «For You», тобто «Для тебе».

«Це – серце для всіх закоханих і тих, хто хоче знайти пару. І я хотів би, щоб це місце для киян стало знаковим, зокрема для молодят. – Щоб вони приїздили сюди фотографуватися у їхній особливий день! Сподіваюся це стане гарною традицією. Першу пару молодят я привітав одразу після відкриття арт-об`єкту», – зазначив Віталій Кличко.

“Джерело”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Kozhen-kyyivskyj-park-vidpovidatyme-yevropejskomu-rivnyu-Klychko.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Kozhen-kyyivskyj-park-vidpovidatyme-yevropejskomu-rivnyu-Klychko-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїВіталій Кличко,європейський рівень,київський паркМіська влада робить все, щоб кожен київський парк відповідав європейському рівню та мав свою, особливу «родзинку». Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ». Так, за словами мера, влітку в парку «Муромець» (колишній парк «Дружби народів»), планують відкрити пам’ятник богатиреві Іллі Муромцю. Як зазначив Віталій Кличко, у...| Київської області та України | Kiev Time