У найближчу годину з утриманням до кінця доби 13 травня у столиці очікуються пориви вітру 15-18 м/с. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою нагадує основні правила поводження у разі посилення вітру:

  • усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;
  • якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;
  • у разі сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті;
  • уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

Управління з питань надзвичайних ситуацій рекомендує при падінні дерев чи гілок, при травмуванні людей тощо негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyan-zaklykaly-trymatysya-podali-vid-reklamnyh-shhytiv-linij-elektroperedach-ta-derev.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyan-zaklykaly-trymatysya-podali-vid-reklamnyh-shhytiv-linij-elektroperedach-ta-derev-150x150.jpgKievTimeВладаКиївСуспільствопадіння дерев,пориви вітру,посилення вітруУ найближчу годину з утриманням до кінця доби 13 травня у столиці очікуються пориви вітру 15-18 м/с. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі. Управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою нагадує основні правила поводження у разі посилення вітру: усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети,...| Київської області та України | Kiev Time