Мер Києва Віталій Кличко привітав українців із Днем вишиванки. Сам мер прийшов на засідання Київради у вишиванці. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

“Бачу, багато хто одягнув сьогодні українські національні сорочки. Дуже гарно! І дякую вам!”, – сказав Кличко на початку засідання.

Також він закликав всіх цими вихідними долучитися до Велодня.

“Закликаю всіх сідати на велосипеди і приєднуватися до цього спортивного свята. Зустрічаємося у суботу о 10:00 на Європейській площі”, – сказав Віталій Кличко.

Мер зауважив, що вже з цих вихідних у Києві розпочинається хвиля свят і масових заходів.

Крім Велодня відбудеться День Європи.

“У суботу, на Поштовій, ввечері, ми його відзначатимемо, зокрема, великим світловим шоу. А далі – з наступного тижня – у Києві розпочнуться заходи та активності до великої футбольної події, яку наше місто прийматиме вперше – фіналів Ліги чемпіонів УЄФА”, – наголосив міський голова.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyan-zaklykayut-peresidaty-na-velosypedy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyan-zaklykayut-peresidaty-na-velosypedy-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоВелодень,Віталій Кличко,День вишиванкиМер Києва Віталій Кличко привітав українців із Днем вишиванки. Сам мер прийшов на засідання Київради у вишиванці. Про це повідомляє прес-служба КМДА. 'Бачу, багато хто одягнув сьогодні українські національні сорочки. Дуже гарно! І дякую вам!', – сказав Кличко на початку засідання. Також він закликав всіх цими вихідними долучитися до Велодня. 'Закликаю всіх...| Київської області та України | Kiev Time