Жителька столиці Юлія Ламаш подала до Київради петицію, щоб обмежити рух мотоциклів після 22.00. Така петиція з’явилася на сайті Київради.

Жінка скаржиться, що вночі мотоциклісти влаштовують перегони, і шум заважає спокійно спати мешканцям.

“Вони їздять настільки гучно у нічний час, що в прилеглих до дороги будинках неможливо відпочивати. Особливо це стосується маленьких дітей. Це пряме порушення спокою громадян та їхнього права на відпочинок”, – йдеться в петиції.

До речі, це вже не перша подібна пропозиція від киян.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyany-hochut-obmezhyty-ruh-mototsykliv-pislya-22.00.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Kyyany-hochut-obmezhyty-ruh-mototsykliv-pislya-22.00-150x150.jpgKievTimeВладаКиївСуспільствомотоцикліст,обмеження руху,петиціяЖителька столиці Юлія Ламаш подала до Київради петицію, щоб обмежити рух мотоциклів після 22.00. Така петиція з’явилася на сайті Київради. Жінка скаржиться, що вночі мотоциклісти влаштовують перегони, і шум заважає спокійно спати мешканцям. 'Вони їздять настільки гучно у нічний час, що в прилеглих до дороги будинках неможливо відпочивати. Особливо це стосується...| Київської області та України | Kiev Time