Київська міська рада підтримала проект рішення “Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва” – рішення підтримали 66 депутатів КМДА.

За словами співавтора документу депутата Олесі Пинзеник, даний проект рішення був одноголосно підтриманий профільною екологічною комісією, управлінням екології та Департаментом благоустрою і зоозахисними організаціями та екологами, оскільки в таких цирках  тварин часто дресують з використанням жорстоких методів, змушують брати участь в жорстоких номерах та утримують в неналежних умовах.

Відповідний проект рішення пропонує Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київради (КМДА) рекомендувати не надавати погодження на розміщення пересувних цирків-шапіто з тваринами у столиці.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/754160_1566617.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/754160_1566617-150x150.jpgYuliyaВладаСуспільствозоозахисники,КМДА,тварини в пересувних циркахКиївська міська рада підтримала проект рішення 'Про припинення розміщення заїжджих пересувних цирків-шапіто з тваринами на території міста Києва' - рішення підтримали 66 депутатів КМДА. За словами співавтора документу депутата Олесі Пинзеник, даний проект рішення був одноголосно підтриманий профільною екологічною комісією, управлінням екології та Департаментом благоустрою і зоозахисними організаціями та екологами,...| Київської області та України | Kiev Time