Керівника апарату районного суду м.Києва та колишнього працівника прокуратури затримано за підозрою у незаконному відчуженні об’єктів державної та комунальної власності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Київською місцевою прокуратурою №7 спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України за результатами скоординованої та кропіткої роботи 13.04.2018 викрито та затримано діючого керівника апарату районного суду м.Києва та колишнього працівника однієї з регіональних прокуратур, які розробили та реалізували злочинну схему, спрямовану на незаконне відчуження державного і комунального майна та його заволодіння.

Встановлено, що упродовж 2016-2017 років вказані особи, вступивши у злочинну змову та використовуючи службові повноваження та особисті зв’язки, за допомогою підроблених судових рішень районного суду м.Києва відчужили та у подальшому заволоділи житловим будинком на вул.Гоголівській, чим спричинили державі та територіальній громаді збитки у сумі понад 19 млн.грн. 

Крім того, зловмисники створили усі необхідні умови для незаконного відчуження та заволодіння комплексом приміщень на вул.Богдана Хмельницького, що належать Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України.

За результатами проведених слідчих та процесуальних дій вказаних осіб затримано у порядку ст.208 КПК України. Вирішується питання про повідомлення їм про підозру. За місцем їх роботи та проживання проведено обшуки. Ще одного фігуранта провадження оголошено в загальнодержавний розшук.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії з метою встановлення всіх осіб причетних до вчинення злочину, в тому числі серед колишніх та нинішніх правоохоронців та працівників суду.

Крім того, перевіряється законність понад 20 судових рішень вказаного районного суду, на підставі яких з державної та комунальної власності вибуло майже 80 об’єктів нерухомості.

 

 

 

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/4777-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/4777-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКиївКриміналКиїв,корупція,прокуратура,СБУ,судКерівника апарату районного суду м.Києва та колишнього працівника прокуратури затримано за підозрою у незаконному відчуженні об’єктів державної та комунальної власності. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва. Київською місцевою прокуратурою №7 спільно зі співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України за результатами скоординованої та кропіткої...| Київської області та України | Kiev Time