Сьогодні, у столичному парку «Орлятко» презентували «Фестиваль плавучих клумб». Уже другий рік поспіль КО «Київзеленбуд створює таку незвичну красу до Дня Києва.
10 унікальних дизайнерських клумб тішитимуть око місцевих та гостей столиці 2-тижні. Окрім цього були визначені переможці у номінаціях «Витончений дизайн», «Ініціативність», «Креативність» та «Приз глядацьких симпатій».

Київзеленбуд створює незвичну красу до Дня Києва. Фото

“Дякую усім, хто готував оці квіткові плотики! Сподіваюся, що це залишиться нашою традицією і ми зможемо долучати до цього людей з усієї України та партнерів з європейських країн”, – коментує начальник управління екології та прикордонних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА Андрій Мальований.

Київзеленбуд створює незвичну красу до Дня Києва. Фото

Перехожі з цікавістю розглядали незвичні конструкції, на озері: зелену черепаху, рожевого фламінго, острівець із силуетом дівчини.

Київзеленбуд створює незвичну красу до Дня Києва. Фото

“Милувалася б і милувалася, дуже оригінально…Чесно кажучи вперше таке бачу. Колись чула, що у парку «Перемога» проходив подібний фестиваль, але на жаль в той час я була у відрядженні. Кожного ранку проходжу парком «Орлятко», яким сильним було моє здивування, коли я сьогодні їх побачила. На хвилинку подумала, що це наче маленьке бажання здійснилося, одразу подзвонила друзям, і почала шуткувати, що це зробили саме для мене”, – поділилася враженнями фотограф Лілія Акеліна.

Київзеленбуд створює незвичну красу до Дня Києва. Фото

До речі, клумби на воді особливо вразили дітей. Для них це було відкриття. Здавалось, ну чим можна здивувати сучасних хлопців та дівчат, у яких є купа гаджетів? А тут очей не можуть відвести.

Київзеленбуд створює незвичну красу до Дня Києва. Фото

“Мені цікаво доторкнутися до них, та я не вмію плавати, але ці клумби дуже гарні. Розповім про них усім своїм друзям, але спочатку сфотографую для інстаграм”, – розповів 9-ти річний Микола Петренко, учень 101 школи.

Київзеленбуд створює незвичну красу до Дня Києва. Фото

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyivzelenbud-stvoryuye-nezvychnu-krasu-do-Dnya-Kyyeva.-Foto6-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Kyyivzelenbud-stvoryuye-nezvychnu-krasu-do-Dnya-Kyyeva.-Foto6-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоДень Києва,Київзеленбуд,Фестиваль плавучих клумбСьогодні, у столичному парку «Орлятко» презентували «Фестиваль плавучих клумб». Уже другий рік поспіль КО «Київзеленбуд створює таку незвичну красу до Дня Києва. 10 унікальних дизайнерських клумб тішитимуть око місцевих та гостей столиці 2-тижні. Окрім цього були визначені переможці у номінаціях «Витончений дизайн», «Ініціативність», «Креативність» та «Приз глядацьких симпатій». 'Дякую усім, хто...| Київської області та України | Kiev Time