Призначення на посаду першого заступника Директора Державного бюро розслідування антимайданівця Олександра Бабікова спричинило хвилю обурення у суспільстві.

Олександр Бабіков являється адвокатом проросійського президента – втікача Віктора Януковича, та більш того, Бабіков заявляв, що воєвиявлення українського народу під час Революції Гідності – це “путч”, тобто повторював тези спецслужб країни-агресора Росії та президента РФ Путіна.

Родини Героїв Небесної Сотні, постраждалі та учасникі Революції Гідності звернулись з закликом захистити Революцію Гідності та вийти на пікет під ДБР. Відповідна заява з`явилася на сторінці ГО Родини “Небесної Сотні” у соцмережі “facebook”:

Офіційна заява Родин Героїв Небесної Сотні, постраждалих та учасників Революції Гідності

Ми обурені призначенням на посаду першого заступника Директора Державного бюро розслідування адвоката Януковича Олександра Бабікова.
Ми вбачаємо в цьому призначенні переоцінку Революції Гідності, спаплюження пам’яті Героїв, які віддали своє життя за цивілізаційний вибір української нації.

Завтра о десятій годині ранку, учасники Революції Гідності, сім’ї Героїв загиблих на Майдані, громадські активісти, збираються біля будівлі ДБР, щоб дізнатись у директора ДБР, чи залишиться на посаді О. Бабіков.

Закликаємо всі небайдужі патріотичні сили доєднатись до нашої акції.

ДБР, вулиця Симона Петлюри 15

ГО Родини “Небесної Сотні”

Нагадаємо, Олександр Бабіков був призначений на посаду рішенням ВО голови ДБР І. Венедиктової, призначення якої на посаду ВО голови ДБР Зеленським суспільство вважає антиконституційним.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/01/Revolyutsiya-Gidnosti-GO-Rodyny-Nebesnoyi-Sotni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/01/Revolyutsiya-Gidnosti-GO-Rodyny-Nebesnoyi-Sotni-150x150.jpgadminВійна з РосієюВладаКиївКриміналПодіїВіктор Янукович,ГО "Родини Небесної Сотні",ДБР,Майдан,Олександр БабіковПризначення на посаду першого заступника Директора Державного бюро розслідування антимайданівця Олександра Бабікова спричинило хвилю обурення у суспільстві. Олександр Бабіков являється адвокатом проросійського президента - втікача Віктора Януковича, та більш того, Бабіков заявляв, що воєвиявлення українського народу під час Революції Гідності - це 'путч', тобто повторював тези спецслужб країни-агресора Росії та...| Київської області та України | Kiev Time