«Київзеленбуд» активно готує столицю до літнього сезону й намагається дивувати киян та гостей столиці своїми креативними роботами з озеленення.

Цього разу знаменитий квитковий годинник на схилі біля Жовтневого палацу вирішили зробити з квітів у стилі Петриківського розпису.

Як повідомляє прес-служба «Київзеленбуду», нині триває підготовка до посадки квіткового годинника на схилі вздовж алеї Героїв Небесної Сотні. Для оновлення його дизайну буде використано понад 20 тисяч різноманітних квітів.

На алеї Героїв Небесної Сотні з'явиться квітковий годинник у стилі Петриківського розпису

Цьогоріч годинник дійсно прикрасять квітковим Петриківським розписом. Це кропітка праця. Завершити оформлення і презентувати композицію планується вже наприкінці наступного тижня.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-aleyi-Geroyiv-Nebesnoyi-Sotni-zyavytsya-kvitkovyj-godynnyk-u-styli-Petrykivskogo-rozpysu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-aleyi-Geroyiv-Nebesnoyi-Sotni-zyavytsya-kvitkovyj-godynnyk-u-styli-Petrykivskogo-rozpysu-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїАлея Героїв Небесної Сотні,квітковий годинник,Петриківський розпис«Київзеленбуд» активно готує столицю до літнього сезону й намагається дивувати киян та гостей столиці своїми креативними роботами з озеленення. Цього разу знаменитий квитковий годинник на схилі біля Жовтневого палацу вирішили зробити з квітів у стилі Петриківського розпису. Як повідомляє прес-служба «Київзеленбуду», нині триває підготовка до посадки квіткового годинника на схилі вздовж...| Київської області та України | Kiev Time