У Київраді стверджують, що перехід ряду архітектурних пам’яток та державних підприємств на баланс столиці дозволить забезпечити цим об’єктам реконструкцію та гідне утримання.

Київська міська рада прийняла рішення про згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності чотирьох об’єктів культури і спорту, які зараз перебувають на балансі держави. До переліку об’єктів увійшли архітектурні пам’ятки Гостиний двір, будинок Сікорського, а також держпідприємства “Національний цирк України” і “Палац спорту”.

“Київська міська рада готова прийняти дані об’єкти в комунальну власність і використовувати їх виключно за призначенням”, – йдеться в проекті рішення, підтриманого 86 депутатами.

Автори проекту вважають, що через брак коштів держава не може забезпечити реконструкцію цих об’єктів, а місто може здійснити ремонт тільки після прийняття об’єктів на свій баланс.

Рішення Київради мають погодити Кабмін і Фонд держмайна, для чого у ці інстанції буде направлено відповідне клопотання.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/5512076_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/5512076_650x410-150x150.jpgYuliyaВладаКиївСуспільствоКабмін,Київрада,Фонд держмайнаУ Київраді стверджують, що перехід ряду архітектурних пам'яток та державних підприємств на баланс столиці дозволить забезпечити цим об'єктам реконструкцію та гідне утримання. Київська міська рада прийняла рішення про згоду на безоплатне прийняття до комунальної власності чотирьох об'єктів культури і спорту, які зараз перебувають на балансі держави. До переліку об'єктів увійшли...| Київської області та України | Kiev Time