За звільнення від кримінальної відповідальності поліцейські вимагали 8 тис. дол. США хабара. Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Військовою прокуратурою Криворізького гарнізону Південного регіону України спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції у Дніпропетровській області та СБУ у Дніпропетровській області на хабарництві викрито двох службових осіб Апостолівського відділення поліції одного з відділів ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області.

Установлено, що за вплив на прийняття рішення прокурором щодо заявлення клопотання про звільнення від кримінальної відповідальності громадянина поліцейські вимагали та одержали неправомірну вигоду в сумі 8 тис.дол. США.

Безпосередньо під час отримання хабара начальника слідчого відділу та начальника кримінальної поліції затримано.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 (зловживання впливом) КК України та готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/31005-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/31005-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаКриміналДніпропетровська обл.,Поліція,прокуратура,хабарЗа звільнення від кримінальної відповідальності поліцейські вимагали 8 тис. дол. США хабара. Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України. Військовою прокуратурою Криворізького гарнізону Південного регіону України спільно з Департаментом внутрішньої безпеки Нацполіції у Дніпропетровській області та СБУ у Дніпропетровській області на хабарництві викрито двох службових осіб...| Київської області та України | Kiev Time