Киян закликали припинити псувати фонтани піною. КП УЗН Подільського району зному попереджає киян про недопустимість актів вандалізму проти міських фонтанів.

Вчора вчергове постраждав фонтан на Контрактовій площі.

Зеленбудівці пишуть:

«Кожного разу після вилитого миючого у фонтан, ми зливаємо воду, вимиваємо чашу фонтану і запускаємо нову чисту воду! Фонтани не передбачені працювати ні з чим, крім води!»

На Контрактовій площі хулігани знову зіпсували фонтан

 

Кияни, в свою чергу, пишуть, що треба виловити один раз й показово покарати хуліганів.

На Контрактовій площі хулігани знову зіпсували фонтан

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-Kontraktovij-ploshhi-huligany-znovu-zipsuvaly-fontan-2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-Kontraktovij-ploshhi-huligany-znovu-zipsuvaly-fontan-2-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїПодільський районСуспільствоКонтрактова Площа,фонтан,хуліганиКиян закликали припинити псувати фонтани піною. КП УЗН Подільського району зному попереджає киян про недопустимість актів вандалізму проти міських фонтанів. Вчора вчергове постраждав фонтан на Контрактовій площі. Зеленбудівці пишуть: «Кожного разу після вилитого миючого у фонтан, ми зливаємо воду, вимиваємо чашу фонтану і запускаємо нову чисту воду! Фонтани не передбачені працювати ні...| Київської області та України | Kiev Time