На київські пляжі приїхало 10 тисяч тонн чистого річкового піску. Про це повідомляє прес-служба КП «Плесо».

На озерні пляжі пісок доставляли вантажівками, на річкові – цілими баржами. Добували його у родовищі Деснянске, що розташоване у Вишгородському та Броварському районах.

“Оскільки з часом пісок на пляжах вивітрюється та вимивається течією, такі систематичні заходи дозволяють поповнити запаси піску та забезпечити комфорт відпочивальників. Окрім того, регулярне очищення (просіювання) піску спеціальними машинами можливо якісно виконати тільки за наявності шару пухкого піску не менше 20 сантиметрів”, – розповідають комунальники.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-kyyivski-plyazhi-dostavleno-10-tysyach-tonn-richkovogo-pisku.-Video.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-kyyivski-plyazhi-dostavleno-10-tysyach-tonn-richkovogo-pisku.-Video-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїкиївські пляжі,пісок,річкаНа київські пляжі приїхало 10 тисяч тонн чистого річкового піску. Про це повідомляє прес-служба КП «Плесо». На озерні пляжі пісок доставляли вантажівками, на річкові – цілими баржами. Добували його у родовищі Деснянске, що розташоване у Вишгородському та Броварському районах. 'Оскільки з часом пісок на пляжах вивітрюється та вимивається течією, такі систематичні...| Київської області та України | Kiev Time