Новий бювет в Оболонському районі столиці з’явиться замість старого, водопосточання з якого через низьку якість води було припинено на початку 2017 року.

На численні прохання місцевих мешканців на вулиці Прирічній, 19 в Оболонському районі столиці збудують артезіанську свердловину малої продуктивності. Відповідне розпорядження стосовно цього вже підписане, повідомляє прес-служба КМДА.

З 1999-го по 2017-й роки за цією адресою діяв бюветний комплекс, проте водопостачання з нього було припинене через низьку якість питної води та невідповідність санітарним нормам. Оскільки встановлення системи доочищення води неможливе, в КМДА вирішили побудувати нову артезіанську свердловину малої продуктивності – з дотриманням усіх законодавчих та експлуатаційних вимог.

Наразі остаточна вартість робіт невідома, оскільки проектно-кошторисна документація знаходиться на стадії розробки, однак відомо, що фінансування робіт здійснюватиметься за рахунок Програми економічного і соціального розвитку Києва на цей і наступні роки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/182822.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/182822-150x150.jpgYuliyaВладаКиївОболонський районСуспільствоКМДА,Оболонь бюветНовий бювет в Оболонському районі столиці з'явиться замість старого, водопосточання з якого через низьку якість води було припинено на початку 2017 року. На численні прохання місцевих мешканців на вулиці Прирічній, 19 в Оболонському районі столиці збудують артезіанську свердловину малої продуктивності. Відповідне розпорядження стосовно цього вже підписане, повідомляє прес-служба КМДА. З 1999-го...| Київської області та України | Kiev Time