“На ремонт поліцейських автомобілів витратять майже 10 мільйонів гривень” – про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі facebook dtp.kiev.ua:

Експресу стало відомо, що 22 березня Департамент патрульної поліції уклав угоду про технічне обслуговування та поточний ремонт службових машин “Mitsubishi Outlander PHEV” на загальну вартість 6 мільйонів 840 тисяч гривень.

У 26 містах України працівники Департаменту патрульної поліції патрулюють вулиці на службових автомобілях саме цієї марки. Загалом на балансі Департаменту є 238 таких машин.
Тендер на обслуговування патрульних автівок не проводили. Заробити дали ТОВ “ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА”, з яким і уклали угоду. До слова, саме у цієї фірми свого часу і були куплені патрульні машини.
У поясненні до угоди, яку опублікували на сайті публічних закупівель ProZorro, зазначено: “Згідно умов гарантійної політики компанії, автомобіль повинен проходити обслуговування в офіційній сервісній мережі Mitsubishi з використанням оригінальних запчастин Mitsubishi, а також проходити регулярне технічне обслуговування”.
Окрім того, Департамент патрульної поліції оголосив ще один тендер на технічне обслуговування ще 71 службових автівок інших марок. Очікувана вартість цієї послуги – 1 мільйон 843 тисячі 376 гривень. Початок аукціону заплановано на 5 квітня.

dtp.kiev.uahttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dtp.kiev_.ua_.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dtp.kiev_.ua_-150x150.jpgadminВладаЗроблено в УкраїніПодіїСуспільствоdtp.kiev.ua'На ремонт поліцейських автомобілів витратять майже 10 мільйонів гривень' – про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі facebook dtp.kiev.ua: Експресу стало відомо, що 22 березня Департамент патрульної поліції уклав угоду про технічне обслуговування та поточний ремонт службових машин “Mitsubishi Outlander PHEV” на загальну вартість 6 мільйонів 840 тисяч гривень. У 26 містах України...| Київської області та України | Kiev Time