В акваторії Русанівського каналу повністю завершено весняне встановлення 12 світломузичних фонтанів. Про це повідомили в КП “Плесо”.

“Підводно-технічні роботи, як і минулого року, виконала водолазна група КП «Плесо» спільно з інженерами компанії, яка обслуговує комплекс. На осінньо-зимовий період фонтани демонтували і перевозили у цех. Там проводилось очищення і технічне обслуговування фонтанного комплексу після експлуатації у 2017 році. Навесні всі фонтани у розібраному вигляді транспортуються у прибережну зону Русанівського каналу, збираються і буксируються спеціальним самохідним плавзасобом до місця встановлення”, – пояснюють комунальники.

Для безпеки усе обладнання спроектовано без електричних з’єднань у воді. До того ж, до складу системи входить чимало антивандальних пристроїв.

На Русанівському каналі завершено встановлення 12 світломузичних фонтанів На Русанівському каналі завершено встановлення 12 світломузичних фонтанів

Зараз триває пусконаладка і синхронізація роботи усіх 12 фонтанів. З 1 травня по 30 вересня 2018 року комплекс працюватиме згідно із затвердженим графіком.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Rusanivskomu-kanali-zaversheno-vstanovlennya-12-svitlomuzychnyh-fontaniv2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Rusanivskomu-kanali-zaversheno-vstanovlennya-12-svitlomuzychnyh-fontaniv2-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоРусанівський канал,світломузичні фонтаниВ акваторії Русанівського каналу повністю завершено весняне встановлення 12 світломузичних фонтанів. Про це повідомили в КП 'Плесо'. 'Підводно-технічні роботи, як і минулого року, виконала водолазна група КП «Плесо» спільно з інженерами компанії, яка обслуговує комплекс. На осінньо-зимовий період фонтани демонтували і перевозили у цех. Там проводилось очищення і технічне обслуговування...| Київської області та України | Kiev Time