На Троєщині до Дня Незалежності України завершать першу чергу реконструкції Центрального стадіону.

Як повідомив голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний під час ознайомлення з ходом реконструкції Центрального стадіону по вулиці Драйзера, 2-Б, вже завершено монтаж штучного покриття стадіону і розпочаті роботи з облаштування бігових доріжок, баскетбольної та легкоатлетичної локацій.

Незважаючи на проблемні питання, які виникли під час будівництва, підрядна організація (яка, свого часу, проводила реконструкцію НСК «Олімпійський») продовжує виконувати свої зобов’язання.

“Завдяки спільним зусиллям депутатів Київради, міської та районної влади, представників громадськості, деснянці скоро матимуть один з найсучасніших комунальних стадіонів у столиці. Розбудова спортивної інфраструктури району і створення належних умов для фізичного розвитку – основні чинники формування у молоді, і деснянців зокрема, моди на здоровий спосіб життя”, – зазначив Геннадій Заболотний.

На Троєщині проведуть реконструкцію Центрального стадіону На Троєщині проведуть реконструкцію Центрального стадіонуhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Troyeshhyni-provedut-rekonstruktsiyu-TSentralnogo-stadionu.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Na-Troyeshhyni-provedut-rekonstruktsiyu-TSentralnogo-stadionu-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствореконструкція,Троєщина,Центральний стадіонНа Троєщині до Дня Незалежності України завершать першу чергу реконструкції Центрального стадіону. Як повідомив голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний під час ознайомлення з ходом реконструкції Центрального стадіону по вулиці Драйзера, 2-Б, вже завершено монтаж штучного покриття стадіону і розпочаті роботи з облаштування бігових доріжок, баскетбольної та легкоатлетичної локацій. Незважаючи на проблемні...| Київської області та України | Kiev Time