Сьогодні, у 22-гу річницю Конституції України, високопосадовці вшанували її творця – гетьмана Пилипа Орлика. Біля пам’ятника Пилипу Орлику на однойменній вулиці у центрі міста відбулась святкова церемонія.

На урочистій промові Президент України Петро Порошенко вкотре згадав про зміну до статті Конституції України стосовно скасування депутатської недоторканності.

“Зараз я не бачу жодних причин зволікати зі скасуванням депутатської недоторканності. Під час судової реформи ми скасували недоторканність суду. Я впевнений, що така сама доля повинна чекати і на мої конституційні пропозиції щодо недоторканності депутатів, – зазначив Президент. – Ми передбачаємо, що недоторканність буде знята вже наступного скликання і почне діяти з 1 січня 2020 року.”

Після промови Петро Порошенко разом із дружиною Мариною поклали квіти до пам’ятника Пилипу Орлику, після чого до церемонії долучилися інші високопосадовці та громадські діячі.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-urochystij-promovi-Petro-Poroshenko-nazvav-datu-skasuvannya-deputatskoyi-nedotorkannosti.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Na-urochystij-promovi-Petro-Poroshenko-nazvav-datu-skasuvannya-deputatskoyi-nedotorkannosti-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїПолітикаДень Конституції України,депутатська недоторканность,урочиста промоваСьогодні, у 22-гу річницю Конституції України, високопосадовці вшанували її творця – гетьмана Пилипа Орлика. Біля пам'ятника Пилипу Орлику на однойменній вулиці у центрі міста відбулась святкова церемонія. На урочистій промові Президент України Петро Порошенко вкотре згадав про зміну до статті Конституції України стосовно скасування депутатської недоторканності. 'Зараз я не бачу жодних...| Київської області та України | Kiev Time