У центрі столиці продовжують демонтувати літні майданчики кафе та ресторанів. Раніше вже повідомлялось, що днями знесли майданчик кафе «Долма».

Демонтажі відбуваються за приписами КП «Київблагоустрій» там, де у господарів не все гаразд з дозвільною документацією. Знесення роблять або самі власники закладів харчування або демонтажні бригади «Київблагоустрою».

Сьогодні відбувся демонтаж знаменитої всепогодної майже капітальної, судячи з якості матеріалів – деревини, чавунних решіток, сталевих балок опор, тераси на вулиці Володимирській. Вона проіснувала з десяток років і належала до ресторану «Ле Космополит». Судячи з того, з якою обережністю робітники зняли всі деталі літнього майданчика, господарі самі демонтують свою споруду.

На вулиці Володимирській демонували літній майданчик знаменитого ресторану. Фото На вулиці Володимирській демонували літній майданчик знаменитого ресторану. Фото На вулиці Володимирській демонували літній майданчик знаменитого ресторану. Фото На вулиці Володимирській демонували літній майданчик знаменитого ресторану. Фото На вулиці Володимирській демонували літній майданчик знаменитого ресторану. Фото На вулиці Володимирській демонували літній майданчик знаменитого ресторану. Фото

На фото можна побачити, що частина фасаду історичного будинку, до якої тулилася прибудова, абсолютно неушкоджена.

Пішоходам тепер дійсно вільніше буде проходити по цій частині Володимирської, милуючись історичним будинком.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-vulytsi-Volodymyrskij-demonuvaly-litnij-majdanchyk-znamenytogo-restoranu.-Foto-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Na-vulytsi-Volodymyrskij-demonuvaly-litnij-majdanchyk-znamenytogo-restoranu.-Foto-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіївулиця Володимирська,демонтаж,літній майданчикУ центрі столиці продовжують демонтувати літні майданчики кафе та ресторанів. Раніше вже повідомлялось, що днями знесли майданчик кафе «Долма». Демонтажі відбуваються за приписами КП «Київблагоустрій» там, де у господарів не все гаразд з дозвільною документацією. Знесення роблять або самі власники закладів харчування або демонтажні бригади «Київблагоустрою». Сьогодні відбувся демонтаж знаменитої всепогодної майже...| Київської області та України | Kiev Time