27 березня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомило про те, що скерує до суду 22 протоколи про адміністративні правопорушення стосовно начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області Назіра Бадахова.

“Національне агентство встановило, що Бадахов, реалізовуючи свої повноваження керівника державної служби щодо матеріального заохочення державних службовців, не повідомивши безпосереднього керівника – голову Державної судової адміністрації України про наявність у нього реального конфлікту інтересів, видавав накази про преміювання керівництва Територіального управління ДСА, якими преміював і себе. Такі правопорушення начальник Територіального управління ДСА України в Київській області вчиняв щомісяця протягом лютого-грудня 2017 року”, – повідомляють у НАЗК.

В агентстві нагадали, що відповідальність за такі правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачена частинами 1 і 2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Так, неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів спричиняє накладення штрафу від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від 200 до 400 неоподатковуваних мінімумів.

“Національне агентство зазначає, що складення протоколу і направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення”, – додали у НАЗК.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-14-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/1-14-707x400-150x150.jpegКиївTimeВладаКиївКиївська областьСуспільствоКиїв,корупція,Назір Бадахов,НАЗК,преміювання чиновників,Територіальне управління ДСА27 березня Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) повідомило про те, що скерує до суду 22 протоколи про адміністративні правопорушення стосовно начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Київській області Назіра Бадахова. 'Національне агентство встановило, що Бадахов, реалізовуючи свої повноваження керівника державної служби щодо матеріального заохочення державних службовців,...| Київської області та України | Kiev Time