Надходження води жителям Авдіївки (Донецька обл.) від Донецької фільтрувальної станції (ДФС) припинилося у п’ятницю вранці, передбачається подання води з місцевого резервуара.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України.

«Станом на ранок 20.04 припинилося надходження води до споживачів Авдіївки, яка надходила самопливом після зупинення ДФС. Передбачено подання води з місцевого резервуара, запасів якого вистачить на 4 дні», – йдеться в повідомленні.

Крім того, Міжнародний комітет Червоного хреста (МКЧХ) планує підвезення 18 тонн питної води для населення найближчим часом.

У МінТОТ також повідомили, що у п’ятницю відбудеться нарада за участю представників міжнародних організацій щодо супроводу співробітників ДФС до/з підприємства як гарантії безпеки від обстрілів.

«Можливість введення в Авдіївці НС (надзвичайної ситуації) місцевого значення поки що не розглядається», – наголосили в міністерстві.

Як повідомлялося, 18 квітня роботу ДФС було припинено, що спричинило припинення подання води в Авдіївку та деякі інші населені пункти.

19 квітня залишки води із системи ДФС надходили в резервуари Авдіївки для подання населенню.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Nadhodzhennya-vody-do-zhyteliv-Avdiyivky-prypyneno-z-p-yatnytsi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Nadhodzhennya-vody-do-zhyteliv-Avdiyivky-prypyneno-z-p-yatnytsi-150x150.jpgKievTimeВладаПодіїСуспільствоДФС,жителі Авдіївки,надходження водиНадходження води жителям Авдіївки (Донецька обл.) від Донецької фільтрувальної станції (ДФС) припинилося у п’ятницю вранці, передбачається подання води з місцевого резервуара. Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України. «Станом на ранок 20.04 припинилося надходження води до споживачів Авдіївки, яка надходила самопливом після зупинення ДФС....| Київської області та України | Kiev Time