За тюльпановою виставкою та бузковим різномаїттям, не забувайте про київські сакури і про найдовшу алею з цих дерев в Україні. Вона розташована у парку “Кіото” в Деснянському районі. Дерева, висаджені у два ряди вздовж Броварського проспекту, й нараховують 360 голандских саджанців.

Місяць тому Київрада проголосувала за надання парку статусу пам’ятника садово-паркогового мистецтва місцевого значення.

Нагадаємо, що парк Кіото був закладений в 1972 році на знак дружби між Києвом та культурною столицею Японії – Кіото.

В честь встановлення братніх відносин і була закладена алея сакур під час дружнього візиту до Києва мера міста Кіото. А у травні 2013 року алея сакур, довжина якої складає 978,45 метрів, була занесена до книги рекордів України.

Найдовша алея сакури у парку Кіото. Фото Найдовша алея сакури у парку Кіото. Фото Найдовша алея сакури у парку Кіото. Фото Найдовша алея сакури у парку Кіото. Фото Найдовша алея сакури у парку Кіото. Фото Найдовша алея сакури у парку Кіото. Фото

«Гарного дня та чудового настрою. Насолоджуйтесь!», – бажає киянам та гостям міста КП УЗН Деснянського району, що підготувало парк з альтанками, лавами для відпочинку, озерцем й квітковими клумбами для всіх відвідувачів.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Najdovsha-aleya-sakury-u-parku-Kioto.-Foto-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Najdovsha-aleya-sakury-u-parku-Kioto.-Foto-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоалея сакури,відпочинок,парк КіотоЗа тюльпановою виставкою та бузковим різномаїттям, не забувайте про київські сакури і про найдовшу алею з цих дерев в Україні. Вона розташована у парку 'Кіото' в Деснянському районі. Дерева, висаджені у два ряди вздовж Броварського проспекту, й нараховують 360 голандских саджанців. Місяць тому Київрада проголосувала за надання парку статусу пам’ятника...| Київської області та України | Kiev Time