Народний депутат України  Ігор Молоток  завітав  до мешканців  міст та селищ Сумщини.

Зокрема Нардеп відвідав Зноб-Новгородське, Середина-Буду, Дружбу, Свесу і Ямпіль.

В процесі спілкування з жителями цих міст народному обранцю вдалося дійти однієї суспільної думки, що на результат треба працювати спільно і  також намітити плани першочергових дій по вирішенню проблем, повідомляється на офіційному сайті Ігоря Молотка:

Відвідав Зноб-Новгородське, Середина-Буду, Дружбу, Свесу і Ямпіль. Був тут вперше в якості парламентаря і, зізнаюсь, що просто «прозрів». Люди дивились на мене, як на «мавпочку», яка роздає обіцянки. В ході спілкування вдалось порозумітись, дійти згоди, що на результат треба працювати спільно і намітити плани першочергових дій по вирішенню проблем.

Нардеп відзначив, що самою  головною проблемою у всіх населених пунктах є дороги, та підкреслив низку інших суспільних проблем :

 Зокрема, «бородатою» проблемою у всіх населених пунктах є дороги. До Зноб-Новгородського, Середина-Буди, Дружби – це взагалі жах! Багато проблем у медичній сфері: закриття лікарень, пунктів швидкої допомоги… Безробіття і відсутність перспектив для молоді… Немає спортивних майданчиків, нормального інтернету, відсутній залізничний зв’язок…

 

 

 

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Ihor-Molotok-Znob-Novhorods-ke-Seredyna-Buda-Druzhba-Svesa-YAmpil-.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Ihor-Molotok-Znob-Novhorods-ke-Seredyna-Buda-Druzhba-Svesa-YAmpil--150x150.jpgadminВладаДружба,Зноб-Новгородське,Ігор Молоток,Свеса,Середина-Буда,ЯмпільНародний депутат України  Ігор Молоток  завітав  до мешканців  міст та селищ Сумщини. Зокрема Нардеп відвідав Зноб-Новгородське, Середина-Буду, Дружбу, Свесу і Ямпіль. В процесі спілкування з жителями цих міст народному обранцю вдалося дійти однієї суспільної думки, що на результат треба працювати спільно і  також намітити плани першочергових дій по вирішенню проблем, повідомляється...| Київської області та України | Kiev Time