Ігор Молоток приїхав до Білопілля та Ворожби та визначив головні проблеми цих міст .

Народний депутат України Ігор Молоток зазначив  головну проблему селищ Білопілля та Ворожба що на Сумщині ,та повідомив про це на своєму офіційному сайті:

У Ворожбі головна проблема – це залізниця. Мушу зазначити, що наразі, залізниця – це глобальна проблема всієї країни, своєрідна держава в державі.Переконаний, що залізничне сполучення має бути ефективним і доступним. Відстоюватимемо це на рівні держави.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Narodnyj-obranets-Igor-Molotok-vidvidav-misto-Bilopillya-ta-Vorozhba.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/Narodnyj-obranets-Igor-Molotok-vidvidav-misto-Bilopillya-ta-Vorozhba-150x150.jpgKievTime-HistoryВладаБілопілля,Ворожба,Ігор Молоток,Сумська область,СумщинаІгор Молоток приїхав до Білопілля та Ворожби та визначив головні проблеми цих міст . Народний депутат України Ігор Молоток зазначив  головну проблему селищ Білопілля та Ворожба що на Сумщині ,та повідомив про це на своєму офіційному сайті: У Ворожбі головна проблема – це залізниця. Мушу зазначити, що наразі, залізниця – це...| Київської області та України | Kiev Time