НАЗК на своєму засіданні ухвалило рішення про направлення до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення за порушення вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, складених стосовно однієї посадової особи – Броварського міського голови Ігоря Сапожка.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК, передають Українські Новини.

Національне агентство встановило, що Ігор Сапожко, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій місцевого самоврядування, і усвідомлюючи існування приватного інтересу в реалізації своїх повноважень, не повідомив національному агентству про реальний конфлікт інтересів, підписавши розпорядження про встановлення надбавок до посадового окладу Броварського міського голови.

Відповідальність за такі правопорушення, пов’язані з корупцією, передбачена ч.1 і ч.2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, неповідомлення особою в установлених законом випадках і порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а за вчинення дій або прийняття рішень в умовах такого конфлікту інтересів – накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Національне агентство відзначає, що складання протоколу та направлення його до суду не є свідченням вчинення особою адміністративного правопорушення, а підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/thumbnail-tw-20180417110009-1701-707x400.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/thumbnail-tw-20180417110009-1701-707x400-150x150.pngКиївTimeВладаЕкономікаБровари,Ігор Сапожко,корупція,мер,НАЗК,преміюванняНАЗК на своєму засіданні ухвалило рішення про направлення до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення за порушення вимог законодавства щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, складених стосовно однієї посадової особи - Броварського міського голови Ігоря Сапожка. Про це повідомляє прес-служба НАЗК, передають Українські Новини. Національне агентство встановило, що Ігор Сапожко,...| Київської області та України | Kiev Time