НАЗК винесло припис голові Київської ОДА Олександру Горгану – від губернатора вимагатимуть усунути порушення, що стосуються одразу кількох вимог чинного законодавства.

Так, в ході планової перевірки, яка проводилася в Київській ОДА протягом жовтня, було виявилено, що Горган, зокрема, не подав на погодження антикорупційну програму облдержадміністрації на 2017 рік. Про це повідомила прес-служба НАЗК на своїй сторінці в Facebook.

Серед інших порушень – незабезпечення можливості внесення повідомлень про корупцію через офіційний веб-сайт Київської ОДА; непроведення перевірки факту подання працівниками апарату Київської ОДА декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; неповідомлення Національного агентства про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному порядку.

Тепер від голови Київської ОДА на законодавчому рівні вимагатимуть ліквідувати ці порушення.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/58131fde4346a.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/58131fde4346a-150x150.jpgYuliyaВладаКиївська областьКиївська ОДА,НАЗК,Олександр ГорганНАЗК винесло припис голові Київської ОДА Олександру Горгану - від губернатора вимагатимуть усунути порушення, що стосуються одразу кількох вимог чинного законодавства. Так, в ході планової перевірки, яка проводилася в Київській ОДА протягом жовтня, було виявилено, що Горган, зокрема, не подав на погодження антикорупційну програму облдержадміністрації на 2017 рік. Про це...| Київської області та України | Kiev Time