У Білій Церкві повернули із незаконного користування частину приміщення школи площею 75 м², у якому розміщалися курси з підготовки водіїв транспортних засобів.

Як повідомляє прес-служба Прокуратури Київської області, між Управлінням комунальної власності та концесії Білоцерківської міськради і приватним підприємством було укладено договір про передачу в оренду частини приміщення школи площею 75 м2 у Білій Церкві для розміщення курсів із підготовки водіїв транспортних засобів.

Відзначимо, що згідно з законодавством про освіту, приміщення закладів освіти можуть використовуватися лише для цілей, пов’язаних з навчально-виховним процесом та дозвіллям дітей. Крім того, відповідно до вимог Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та Закону України “Про приватизацію державного майна” об’єкти освіти не можуть бути об’єктами оренди.

Прокуратура Київської області пред’явила позов до Господарського суду Київської області щодо визнання недійсним договору оренди, а приватне підприємство зобов’язали звільнити приміщення школи. Крім того, ця справа неодноразово переглядалась у судах апеляційної та касаційної інстанцій.

Відтак, прокуратура Київщини відстояла принципову позицію щодо заборони використання закладу освіти. Згідно з судовим рішенням договір оренди приміщення школи визнається недійсним. За втручання прокуратури у розпорядження школи повернуто приміщення площею 75 м2.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2111514-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/2111514-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,оренда приміщення,прокуратура,суд,школаУ Білій Церкві повернули із незаконного користування частину приміщення школи площею 75 м², у якому розміщалися курси з підготовки водіїв транспортних засобів. Як повідомляє прес-служба Прокуратури Київської області, між Управлінням комунальної власності та концесії Білоцерківської міськради і приватним підприємством було укладено договір про передачу в оренду частини приміщення школи площею 75...| Київської області та України | Kiev Time