Відтепер, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд за станом здоров’я, то лікарі приїдуть до неї додому.

Верховна Рада України на засіданні, яке відбулося 13 березня, прийняла в цілому закон про встановлення групи інвалідності. За нього проголосувало 281 народний депутат, повідомляє телеканал 112 Україна. Відповідно до закону, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд чи переогляд за станом здоров’я згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії, огляд чи переогляд проводиться у неї вдома.

Якщо мова йде про інвалідність, встановлену в результаті незворотних порушень (зокрема, ампутації кінцівок чи їх частин), група інвалідності встановлюється без зазначення строку повторного огляду. Людина з інвалідністю після виходу на пенсію також не муситиме приходити на огляд.

Група інвалідності на ступінь вище чи I групи встановлюються учасникам АТО або людям, які брали участь в антитерористичній операції, внаслідок чого отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання, внаслідок якого отримали інвалідність.

Закон вступить у силу на наступний день після офіційної публікації.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/99618309_unian_785556-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/99618309_unian_785556-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,ВР України,закон про інвалідністьВідтепер, якщо людина звертається для встановлення інвалідності, але не може прибути на огляд за станом здоров'я, то лікарі приїдуть до неї додому. Верховна Рада України на засіданні, яке відбулося 13 березня, прийняла в цілому закон про встановлення групи інвалідності. За нього проголосувало 281 народний депутат, повідомляє телеканал 112 Україна. Відповідно до...| Київської області та України | Kiev Time