Один із лідерів “Опозиційного блоку”, народний депутат Вадим Новинський заявив про запуск руху “Партія миру”. За його словами, “Партія миру” об’єднає різні групи, організації, окремих громадян.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, він зазначив, що саме заради “сталого миру” в Україні буде створено громадський рух “Партія миру”.

“Мир, праця, турбота про нужденних – ось прості вимоги будь-якої людини. Основа основ, те, чого вона чекає від політиків і держави. На цих засадах буде побудовано наш рух”, – зазначає Новинський.

У розумінні депутата тільки майбутнє може об’єднати суспільство.

“Це і мир між різними конфесіями, людьми, що розмовляють на різних мовах, із різним розумінням історії і різним баченням пантеону героїв”, – сказав нардеп.

“Я вірю, що наша ініціатива знайде відгук у серцях мільйонів. Вірю, що мир стане реальністю, а “Партія миру” поставить крапку в вакханалії мракобісся, полювання на відьом, брехні, ненависті.”, – підсумував політик.

Раніше Новинський заявляв, що в “Партії миру” перебуває 70% українців.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Novynskyj_Vadym_Vladyslavovych-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Novynskyj_Vadym_Vladyslavovych-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаПолітикаСуспільство"Партія миру",Вадим Новинський,новий політичний рухОдин із лідерів 'Опозиційного блоку', народний депутат Вадим Новинський заявив про запуск руху 'Партія миру'. За його словами, 'Партія миру' об'єднає різні групи, організації, окремих громадян. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, він зазначив, що саме заради 'сталого миру' в Україні буде створено громадський рух 'Партія...| Київської області та України | Kiev Time