МВС оголосило Саакашвілі в розшук – оскільки він “зник” в столиці, то його розшукуватиме поліція Києва.

На сайті Міністерства внутрішніх справ України у розділі “Особи, які переховуються від органів влади” з’явилася інформація про колишнього голову Одеської ОДА, лідера партії “Рух нових сил” Міхеїла Саакашвілі. На картці з інформацією про розшук зазначається, що Саакашвілі зник 5 грудня у Києві, а розшукує його Головне управління Національної поліції України у м. Києві, повідомляє KievTime із посиланням на УНІАН.

Також повідомляється, що Саакашвілі інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч.2 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) Кримінального кодексу України.

Раніше прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган повідомила, що Саакашвілі розшукується за трьома статтями Кримінального кодексу. Зокрема, йому інкримінують замах на злочин (ч.1 ст.15), злочин визнається вчиненим за попередньою змовою групою осіб, якщо його спільно вчинили кілька осіб (двоє або більше) (ч.2 ст.28), сприяння учасникам злочинних організацій та приховування їхньої злочинної діяльності (ч.2 ст.256). Проведення розшуку доручено оперативним підрозділам Нацполіції і СБУ.