Пн. Тра 27th, 2024

Головою Національного агентства з питань запобігання корупції на 2 роки обрано члена НАЗК Олександра Мангула. Відповідне рішення було ухвалено на позачерговому засіданні агенції 28 березня.

Заступником Мангула обрали Станіслава Патюка.

Як відомо, 28 березня сплив термін повноважень голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак, тому вона склала з себе повноваження і тепер продовжить діяльність як член НАЗК.
Згідно з законодавством, члени Національного агентства з питань запобігання корупції обираються на 4 роки, голова НАЗК обирається терміном на 2 роки і не може обіймати посаду 2 строки підряд.

За 2017 рік Олександр Мангул задекларував 226 тис.грн. доходів.

Зокрема, він отримав 207,2 тис.грн. зарплати як голова Мелітопольської райдержадміністрації Запорізької області, 7 тис.грн. склали відсотки від вкладу у Приватбанку, 728 грн. – дохід від викладацької діяльності у Таврійському державному агротехнологічному університеті.

Крім цього, 11,2 тисячі склала допомога при народженні дитини.

Мангул задекларував також готівку: 22 тис. євро та 30 тис.грн.

Його дружина Вікторія Мулявка має на руках 47 000 доларів, а за 2017 рік задекларувала 30 912 грн. доходу.

Згідно з інформацією на сайті Верховної Ради, дружина Мангула працює помічником-консультантом депутата від фракції БПП Леоніда Козаченка.

Олександр Мангул був призначений членом НАЗК розпорядженням Кабінету міністрів від 17 січня 2018 року №31-р.Related Post