Національне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів у справі керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це йдеться на сторінці НАБУ у Facebook.

“З огляду на суспільний резонанс та з метою надання громадськості достовірної інформації про участь НАБУ у розслідуванні стосовно заступника генерального прокурора-керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національне бюро вважає доцільним оприлюднити фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій, проведених у робочому кабінеті керівника САП”, – йдеться у повідомленні.

У НАБУ наголосили, що вказані слідчі дії здійснювалися на підставі ухвали слідчого судді у рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого Генеральною прокуратурою України.

У результаті, на переконання НАБУ, були встановлені факти, які можуть свідчити про наявність у діях керівника САП ознак кримінальних та дисциплінарних порушень. Зокрема, йдеться про можливе підбурювання свідків до давання неправдивих показань, розголошення відомостей досудового розслідування особам, які не мають відношення до відповідного кримінального провадження.

Питання притягнення очільника САП до кримінальної відповідальності належить до сфери компетенції Генеральної прокуратури як органу досудового слідства у згаданому кримінальному провадженні, нагадали в НАБУ.

Щодо дисциплінарної складової справи, то, як зазначили в НАБУ, 30 березня 2018 року директор НАБУ Артем Ситник передав відповідну скаргу до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

“Наголошуємо, що виявлені факти можливих порушень у діях керівника САП жодним чином не характеризують роботу очолюваного ним органу. Відтак, співпраця детективів з прокурорами САП у розслідуваних кримінальних провадженнях продовжується у штатному режимі”, – зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося, глави ГПУ і НАБУ направили до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що у скарзі просить звільнити свого заступника – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Керівник Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк повідомив Укрінформу, що його підрозділ уже півроку розслідує кримінальну справу, у якій фігурує Холодницький.

Директор НАБУ Артем Ситник 30 березня заявив, що розслідування щодо Холодницького ініціювали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництва САП розслідуванню справи проти мера Одеси Геннадія Труханова.

Раніше Холодницький підтвердив інформацію про виявлення у своєму кабінеті пристрою, схожого на пристрій для прихованого прослуховування. Він також заявив, що записи, які приховано велися у його кабінеті, можуть бути використані для спекуляцій проти нього.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2136115-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2136115-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаПолітикаГЕНПРОКУРАТУРА,Кримінальне провадження,НАБУ,Назар Холодницький,оприлюднення записів розмов,САПНаціональне антикорупційне бюро оприлюднило фрагменти розсекречених матеріалів у справі керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це йдеться на сторінці НАБУ у Facebook. 'З огляду на суспільний резонанс та з метою надання громадськості достовірної інформації про участь НАБУ у розслідуванні стосовно заступника генерального прокурора-керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національне бюро вважає доцільним оприлюднити...| Київської області та України | Kiev Time