Минулого тижня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян. На прийом з низкою питань – як загальногромадських, так і особистих записались 23 білоцерківці.

Зокрема, як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, питання стосувалися благоустрою міста, а саме: оновлення асфальтного покриття по вул.Осипенка, упорядкування МАФів на території міста, розгляду можливості демонтажу гаражів на вул.Я.Мудрого.

Жителі будинку на бульв.Олександрійському, 50 поскаржилися на роботу кальян-бару “GOA”, а з вул.Коновальця – підняли питання щодо роботи ЖЕКу №1.

Деякі білоцерівці просили посприяти щодо отримання житла, працевлаштування, проведення ремонту у квартирах, здійснити ремонт ліфтів у будинках по вул.Зелена, 30 та Декабристів, 5, провести ремонті роботи в буд.Славіна, 48. Були й питання щодо роз’яснення встановлених тарифів на теплопостачання у Білій Церкві.

Небайдужі білоцерківці цікавилися ходом проведення обрізки дерев на міських вулицях і бульварах, акцентували увагу на питанні необхідності будівництва притулку для бездомних тварин тощо.

Усім громадянам, які прийшли на прийом до Геннадія Дикого, було надано роз’яснення. Відповідним службам міський голова дав доручення щодо вирішення піднятих питань.

Нагодуємо, що записатися на особистий прийом громадян можна у відділі звернень громадян, який знаходиться за адресою – м.Біла Церква, Торгова площа, 6 або за тел.: 5-36-64.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180323_priyom-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/180323_priyom-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,Геннадій Дикий,жителі міста,міськрада,особистий прийомМинулого тижня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий провів черговий особистий прийом громадян. На прийом з низкою питань – як загальногромадських, так і особистих записались 23 білоцерківці. Зокрема, як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, питання стосувалися благоустрою міста, а саме: оновлення асфальтного покриття по вул.Осипенка, упорядкування МАФів на території міста, розгляду можливості...| Київської області та України | Kiev Time