Зокрема, заарештовано цінні папери та корпоративні права “Українського медіахолдингу” Курченка, частина нерухомості та права на інтелектуальну власність.

Печерський районний суд Києва заарештував цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частину нерухомого майна бізнесмена-втікача із оточення Януковича Сергія Курченка. Про це свідчить  зареєстроване в Єдиному судовому реєстрі рішення суду.

Таким чином суд задовольнив клопотання слідчих і прокурорів Генеральної прокуратури, які здійснюють розслідування відмивання доходів, одержаних незаконним шляхом і стверджують, що зазначені активи можуть бути долучені до речових доказів. У слідства є всі підстави стверджувати, що ці кошти і все, що на них було придбано, отримано незаконним шляхом. Крім того, обвинувачі заявили, що факт погашення 160 млн доларів кредиту, наданого державним “Укрексімбанком” одній з компаній холдингу, є фактом легалізації незаконно отриманих коштів.

В “Український медіа-холдинг”, кінцевим бенефіціаром якої є саме Сергій Курченко, входять такі видання як”Кореспондент” та “Комсомольская правда в Україні”, а також телеканал “МІ”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/ArticleImage_127183.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/ArticleImage_127183-150x150.jpgYuliyaВладаКиївПодії"Український медіахолдинг",Печерський суд Києва,Сергій КурченкоЗокрема, заарештовано цінні папери та корпоративні права 'Українського медіахолдингу' Курченка, частина нерухомості та права на інтелектуальну власність. Печерський районний суд Києва заарештував цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частину нерухомого майна бізнесмена-втікача із оточення Януковича Сергія Курченка. Про це свідчить  зареєстроване в Єдиному судовому реєстрі рішення суду. Таким чином...| Київської області та України | Kiev Time