Ср. Тра 22nd, 2024

Печерський суд Києва заарештував майно втікача-олігарха Курченка

Зокрема, заарештовано цінні папери та корпоративні права “Українського медіахолдингу” Курченка, частина нерухомості та права на інтелектуальну власність.

Печерський районний суд Києва заарештував цінні папери, корпоративні та інтелектуальні права, а також частину нерухомого майна бізнесмена-втікача із оточення Януковича Сергія Курченка. Про це свідчить  зареєстроване в Єдиному судовому реєстрі рішення суду.

Таким чином суд задовольнив клопотання слідчих і прокурорів Генеральної прокуратури, які здійснюють розслідування відмивання доходів, одержаних незаконним шляхом і стверджують, що зазначені активи можуть бути долучені до речових доказів. У слідства є всі підстави стверджувати, що ці кошти і все, що на них було придбано, отримано незаконним шляхом. Крім того, обвинувачі заявили, що факт погашення 160 млн доларів кредиту, наданого державним “Укрексімбанком” одній з компаній холдингу, є фактом легалізації незаконно отриманих коштів.

В “Український медіа-холдинг”, кінцевим бенефіціаром якої є саме Сергій Курченко, входять такі видання як”Кореспондент” та “Комсомольская правда в Україні”, а також телеканал “МІ”.Related Post