Пенсійний фонд запустив новий електронний сервіс, завдяки якому можна дізнатися свій робочий стаж – як спеціальний, так і пільговий, а також перевірити пенсійні нарахування. Відповідний ресурс розміщений на сайті Пенсійного фонду.

Для того, щоб отримати необхідну інформацію, користувач повинен зареєструватися в “Особистому кабінеті” за допомогою електронного цифрового підпису (ключем ЕЦП), або ж пройти оффлайн-реєстрацію, подавши заяву до територіальних органів Пенсійного фонду України.

Після реєстрації користувач зможе дізнаватися через свій “Особистий кабінет” інформацію стосовно розмірів внесків роботодавця та іншу інформацію, яка береться для розрахунку пенсій.

Нагадаємо, що згідно з новим законом про загальне пенсійне забезпечення  розмір пенсії кожного громадянина розраховується за новою формулою і залежить від страхового стажу та розміру заробітної плати під час трудового періоду життя.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/pensiya-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/pensiya-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваВладаЕкономікаКиївська областьСуспільствоБіла Церква,електронний сервіс,пенсия,Пенсійний фонд України,робочий стажПенсійний фонд запустив новий електронний сервіс, завдяки якому можна дізнатися свій робочий стаж - як спеціальний, так і пільговий, а також перевірити пенсійні нарахування. Відповідний ресурс розміщений на сайті Пенсійного фонду. Для того, щоб отримати необхідну інформацію, користувач повинен зареєструватися в 'Особистому кабінеті' за допомогою електронного цифрового підпису (ключем ЕЦП), або...| Київської області та України | Kiev Time