Київський метрополітен опублікував зразки документів, за якими можна буде безкоштовно проїхатися у підземці вболівальникам та акредитованим особам до фіналу Ліги чемпіонів. Зразки опубліковано на сторінці метрополітену у Facebook.

У підприємстві «Київпастранс» також додали, що всіма видами наземного транспорту можна буде безкоштовно користуватися за цими документами.

“Цього тижня акредитовані особи та вболівальники зможуть користуватися підземкою безкоштовно”, – йдеться у повідомленні метрополітену.

Під час фіналу Ліги чемпіонів кредитовані особи зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом

Отже, кредитовані особи зможуть безкоштовно користуватися громадським транспортом з 21-27 травня, пред’явивши відповідне посвідчення. Вболівальники, які приїхали на жіночий фінал 24 травня, зможуть безкоштовно користуватися транспортом 24-25 травня за умови пред’явлення у транспорті квитків.

Футбольні фанати, які приїхали на чоловічий фінал, зможуть користуватися безкоштовним транспортом 26-27 травня за умови пред’явлення квитків, ваучера проїзду у громадському транспорті.

Кошти на компенсацію надання транспортної послуги передбачено УЄФА.

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня о 21:45 на НСК «Олімпійський», а роботу міського пасажирського транспорту продовжать на 3 години. У дні підготовки і проведення фіналу в центрі міста перекриють рух транспорту.

“Вечірній Київ”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Pid-chas-finalu-Ligy-chempioniv-kredytovani-osoby-zmozhut-bezkoshtovno-korystuvatysya-gromadskym-transportom.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Pid-chas-finalu-Ligy-chempioniv-kredytovani-osoby-zmozhut-bezkoshtovno-korystuvatysya-gromadskym-transportom-150x150.pngKievTimeВладаКиївПодіїСуспільствоБезкоштовний проїзд,Громадський транспорт,фінал Ліги ЧемпіонівКиївський метрополітен опублікував зразки документів, за якими можна буде безкоштовно проїхатися у підземці вболівальникам та акредитованим особам до фіналу Ліги чемпіонів. Зразки опубліковано на сторінці метрополітену у Facebook. У підприємстві «Київпастранс» також додали, що всіма видами наземного транспорту можна буде безкоштовно користуватися за цими документами. 'Цього тижня акредитовані особи та вболівальники...| Київської області та України | Kiev Time