Одна з найдавніших і найпривабливіших для туристів вулиць столиці –Володимирська – капітально ремонтується.

Як повідомляє прес-служба “Київавтодор», на сьогоднішній день ремонт триває на ділянці від пров. Рильського до Андріївського узвозу. В рамках капітального ремонту оновлення торкнеться не лише проїжджої частини, яка отримає нове 2-х шарове покриття, а й тротуарів, які вдягнуться у нові ФЕМи.

Дорожники вже завершили роботи з влаштування нижнього шару дорожнього одягу на площі 6 тис. кв. м і готуються до влаштування верхнього. Одночасно перевлаштовано 64 одиниці оглядових колодязів та 767 п. м. бортового каменю.

Важливий аспект – ремонт тротуарів. Навіть існуюча тротуарна плитка потребувала ремонту у вигляді перекладання та заміни пошкоджених елементів, адже старі комунікації під тротуарами не раз і не два аварійно ремонтувалися, створюючи нерівності, воронки та просадки. Крім того, перекласти тротуарну плитку було необхідно і для підняття тротуарів на проектну відмітку.

Після ремонту тротуари на вулиці Володимирській матимуть єдину гаму Після ремонту тротуари на вулиці Володимирській матимуть єдину гаму Після ремонту тротуари на вулиці Володимирській матимуть єдину гаму Після ремонту тротуари на вулиці Володимирській матимуть єдину гаму Після ремонту тротуари на вулиці Володимирській матимуть єдину гаму

Після ремонту тротуари на вулиці Володимирській матимуть єдину гаму, додаючи вулиці особливого шарму та неповторності.

Проте і до тротуарної плитки, яка наразі влаштована на вул. Володимирській, дорожники підійшли по-господарські. Під час ремонту дорожники її акуратно відсортировують та збирають на спеціальні палети, і у подальшому вона обов’язково отримає своє «друге життя» на інших вулицях міста.

Нагадаємо, що у минулому році на вул. Володимирській був виконаний капітальний ремонт на ділянці від вул. Льва Толстого до вул. Богдана Хмельницького.

«Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Pislya-remontu-trotuary-na-vulytsi-Volodymyrskij-matymut-yedynu-gamu2-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Pislya-remontu-trotuary-na-vulytsi-Volodymyrskij-matymut-yedynu-gamu2-1-150x150.jpgKievTimeВладаКиївПодіїСуспільство"Київавтодор",Володимирська вулиця,ремонтОдна з найдавніших і найпривабливіших для туристів вулиць столиці –Володимирська – капітально ремонтується. Як повідомляє прес-служба “Київавтодор», на сьогоднішній день ремонт триває на ділянці від пров. Рильського до Андріївського узвозу. В рамках капітального ремонту оновлення торкнеться не лише проїжджої частини, яка отримає нове 2-х шарове покриття, а й тротуарів, які...| Київської області та України | Kiev Time