Наразі на вулицях столиці працює вже 600 одиниць спецтехніки.

Комунальні служби столиці в найближчі кілька днів переходять на цілодобовий режим роботи. За останньою інформацією на дорогах Києва працюють в цілому близько 600 одиниць техніки, в тому числі 260 – техніка “Київавтодору”, а також ЖЕКів, “Київзеленбуду”. Про це повідомляє видання УНН із посиланням на прес-службу заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

“Так, “Київавтодор” розчищає – магістралі, тротуари та зупинки транспорту, ЖЕКи – міжквартальні проїзди і двори, “Київзеленбуд” – парки, сквери і площі. Окремо розчищенням своєї території займаються, базари, офісні центри тощо”, – йдеться у повідомленні.

У КМДА додають, що в разі ускладнення ситуації “Київавтодор” може залучити до розчищення київських вулиць комерційні структури.  Іншими словами, на певний  період буде укладено договори на залучення підрядних організацій комерційних структур.

Нагадаємо, що вранці, 18 грудня, “Київавтодор” для прибирання снігу в столиці задіяв 370 працівників та 260 одиниць спецтехніки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/47_tn.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/47_tn-150x150.jpgYuliyaВладаКиїв"Київавтодор",прибирання снігу,снігопадНаразі на вулицях столиці працює вже 600 одиниць спецтехніки. Комунальні служби столиці в найближчі кілька днів переходять на цілодобовий режим роботи. За останньою інформацією на дорогах Києва працюють в цілому близько 600 одиниць техніки, в тому числі 260 - техніка 'Київавтодору', а також ЖЕКів, 'Київзеленбуду'. Про це повідомляє видання УНН...| Київської області та України | Kiev Time