Президент Петро Порошенко підкреслює, що Україна має бути готова продемонструвати боєздатність армії, але головним пріоритетом є звільнення окупованих територій політико-дипломатичним шляхом.

Про це він сказав у неділю під час спілкуванні з воїнами 79-ї бригади. Аудіо було надане “Українській правді” Адміністрацією президента.

“Дуже дякую вам за те, що ви бороните кожен клаптик української землі. Я розумію, що це нелегко. Я розумію, що інколи і виконувати накази про припинення вогню є не легка справа”, – зазначив Президент.

 “Нам треба тримати порох сухим, нам треба бути готовими у будь-яку хвилину продемонструвати бойові здатності українських десантно-штурмових військ. Але зараз головний наш пріоритет – це звільнення окупованих територій політико-дипломатичним шляхом”, – підкреслив він.

Як відомо, 26 березня Тристороння контактна група з врегулювання ситуації на Донбасі домовилася про чергове припинення вогню у зоні АТО на період Великодніх свят з опівночі 30 березня.

Новий договір серед іншого передбачає: застосовувати дисциплінарні заходи за порушення режиму припинення вогню; відмову від наступальних дій і розвідоперацій; невідкриття вогню у відповідь; заборону на розміщення і застосування важкого озброєння у населених пунктах і в їх близькості.

Однак бойовики зірвали “великоднє перемир’я” вже через 10 хвилин після початку його дії.

Минулої доби у зоні АТО зафіксовано 11 ворожих обстрілів, поранено двох військових ЗСУ.

Як повідомив речник Міноборони Максим Праута, українські військові один раз відкривали вогонь у відповідь зі стрілецької зброї.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/15409fb-porosh-79br-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/15409fb-porosh-79br-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаПолітикаУкраїнське військоАТО,Великоднє перемир'я,Петро Порошенко,українські військовіПрезидент Петро Порошенко підкреслює, що Україна має бути готова продемонструвати боєздатність армії, але головним пріоритетом є звільнення окупованих територій політико-дипломатичним шляхом. Про це він сказав у неділю під час спілкуванні з воїнами 79-ї бригади. Аудіо було надане 'Українській правді' Адміністрацією президента. 'Дуже дякую вам за те, що ви бороните кожен клаптик...| Київської області та України | Kiev Time