Депутати Київради пропонують поширити щорічну матеріальну допомогу 324-м киянам, які брали участь у подіях Революції Гідності та отримали внаслідок цього травми.

У Київраді внесено зміни до порядку надання додаткових пільг та гарантій сім’ям Героїв Небесної Сотні, а також тим учасникам Революції Гідності, які зазнали травм різного ступеня тяжкості.

“Із врахуванням принципу соціальної справедливості, на постраждалих учасників Революції Гідності пропонується поширити щорічну матеріальну допомогу, надання коштів і компенсацію витрат на лікування тяжких хворих, а також щомісячну допомогу на покриття 50% витрат на комунальні послуги. Наразі право на отримання матеріальної допомоги мають 324 особи, які постраждали під час Євромайдану”, – розповів голова бюджетної комісії Андрій Странніков.

Пропонують ввести додаткову гарантію і для членів сімей Героїв Небесної Сотні – зокрема, їм запропонують безкоштовне оздоровлення дітей віком до 7 років.

Відповідний проект рішення також має розглянути постійна комісія Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

Нагадаємо, раніше у КМДА повідомили, що з нагоди проведення заходів до Дня Гідності та Свободи в центрі Києва з 17 по 24 листопада буде перекрито транспортний рух.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1-104.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1-104-150x150.jpgYuliyaВладаСуспільствоКиїврада,пільги учасникам Євромайдану,Революція ГідностіДепутати Київради пропонують поширити щорічну матеріальну допомогу 324-м киянам, які брали участь у подіях Революції Гідності та отримали внаслідок цього травми. У Київраді внесено зміни до порядку надання додаткових пільг та гарантій сім’ям Героїв Небесної Сотні, а також тим учасникам Революції Гідності, які зазнали травм різного ступеня тяжкості. 'Із врахуванням принципу соціальної...| Київської області та України | Kiev Time